У Росії хочуть повернути покарання за «дармоїдство»

У Росії хочуть повернути покарання за «дармоїдство»

В уряді Росії обговорюється законопроект про введення платежу для працездатних громадян, які не зареєстровані офіційно на роботі, повідомила в ході засідання Ради Федерації віце-прем’єр Ольга Голодець.

— На сьогоднішній день є проект закону, який ініціативно пропонує сплату певного платежу … саме в бюджет суб’єкта Російської Федерації від працездатного населення, яке не відноситься до пільгових категорій, — сказала Голодець.

За словами віце-прем’єра, який вигляд у платежу, поки обговорюється.

— Зараз розробляється проект закону, коли ті громадяни, які обрали для себе шлях «нероботи», повинні будуть внести платіж за фактично використання соціальної інфраструктури. Такий проект закону є, — уточнила Голодець.

Вона зазначила, що питання опрацьовується Мінпраці.

— Проблема полягає в тому, що до непрацюючого населення належить працююче населення, тобто ми не бачимо ні в системі Пенсійного фонду, ні в системі податкової служби як платників заробітної плати, — пояснила Голодець.

У травні в Мінпраці заявляли, що на експертному рівні в Росії вивчають на досвід Білорусії, яка ввела «податок на дармоїдство».

— Обговорення ведеться на експертному рівні в контексті вивчення реалізації такого досвіду в Білорусії. Розробка будь-яких проектів нормативних правових актів на подібну тематику не провадиться, — говорив тоді представник відомства.загрузка...

Читайте також

Коментарі