Прогулянка посередині Дніпра пішки стала реальністю

У самому центрі столиці прямо посередині Дніпра, можна стояти по щиколотку у воді.

Велика та найдавніша річка Європи катастрофічно міліє. У столичній акваторії з'явилося 56 мілин, які незабаром можуть стати островами. Споживацьке ставлення до річки призвело до того, що земснаряди працюють не на благо річки і суспільства, прибираючи наноси і розчищаючи судноплавний хід (фарватер), а з корисних цілей, видобувають пісок на продаж. В результаті між мостом Метро і мостом Патона на середині річки, стало настільки дрібно, що вже з води виглядають "нові" острова.

30 вересня 2016 року навпроти цих мілин біля пам'ятника «Засновникам Києва» на Дніпровській набережній відбудеться прес конференція «Стан головної річки України. Куди подівся оспіваний класиками «широкий і могутній» Дніпро?»

У прес-конференції візьмуть участь: представники Мінекології, Агентства водного господарства України, Державної екологічної інспекції України, Агентства рибного господарства України, депутати Київради, експерти Національної екологічної Ради України, Асоціація рибалок України, ГО «Еко Громада», Водно-моторний Клуб «Видубецький». Вчені, чиновники і громадськість розкажуть про причини жахливого стану Дніпра. Будуть представлені шляхи вирішення проблеми, а так само бачення цивілізованої господарської діяльності на Дніпрі.

Після прес конференції представників ЗМІ вивезуть на катерах і покажуть ряд новостворених островів.

Організатори заходу: Національна Екологічна Рада України, Асоціація рибалок України, Всеукраїнська екологічна Ліга, ГО « ЕкоГромала », ГО «ВМ СФК «Видубіцькій»

Місце і час збору учасників Акції: 30.9.2016 в 11-00 біля пам'ятника «Засновникам Києва - Кій, Щек, Хорив і сестра Либідь» на Дніпровській набережній.

****

ДОВІДКА: Дніпро перегородили греблями для отримання електроенергії. Найбільша річка Європи втратила власну течію і не в змозі змити все те, що потрапляє в неї разом з побутовими і виробничими стоками і сливами. Але ж по берегах Дніпра стоять мегаполіси, металургійні і хімічні гіганти ... Вода в каскаді Дніпровських водосховищ нагадує коктейль зі всієї Таблиці Менделєєва. Береги хаотично забудовуються, знищуючи природні нерестовища, заплавні луки, протоки, острови ... Дніпро позбавляють можливості само очистити свої води Земснаряди в гонитві за миттєвою вигодою розривають на частини річку, змінюючи ландшафт дна і конфігурацію берегової лінії, в результаті змінюється русло Дніпра. Екологічний стан річки Дніпро опинилося під серйозною загрозою. Тільки в спогадах класиків Дніпро залишився «широким і могутнім ...»

Рекомендуємо прочитати

У результаті бойових дій Авдіївка залишилась без води

У результаті бойових дій сталося пошкодження лінії електропередач, що призвело до припинення електропостачання Донецької фільтрувальної станції, яка централізо....

Це може бути цікавим

Еще один боевик собирается "взять Киев"

"Атаман Всевеликого Войска Донского" Николай Козицын пригрозил взять Киев....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Смертельна аварія: під Києвом загинуло п’ятеро людей

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що трапилась над ранок на Київщині, загинуло п’ятеро людей....