Опитування: Половина українців — за вступ до ЄС і проти віз для...

Опитування: Половина українців — за вступ до ЄС і проти віз для росіян

Вступ України до ЄС підтримує майже 50 відсотків українців, опитаних Центром Разумкова. Водночас більшість респондентів — проти розриву дипломатичних відносин України з Росією, передає dw.com.

Близько половини українців — 49,7 відсотка — підтримують вступ України до Європейського Союзу. Натомість проти цього виступають 35,3 відсотка. Про це свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова й опублікованого на його сайті у вівторок, 27 вересня.

Найчастіше українці (45,8 відсотка) визначають головним зовнішньополітичним пріоритетом відносини з країнами ЄС. Контакти з Росією пріоритетними вважають 12,6 відсотка, а з США — 4,8 відсотка респондентів.

Запровадження безвізового режиму з ЄС для 19,2 відсотка респондентів є «дуже важливим», для 25,7 відсотка — «швидше важливе», для 22,3 відсотка — «мало важливе» і для 26,7 відсотка — «зовсім не важливе».

Більшість українців (52,1 відсотка) також виступають проти запровадження візового режиму з Росією, на підтримку такого кроку висловились 29 відсотків. Окрім того, понад половина громадян України (55 відсотків) виступає проти розриву дипломатичних відносин з Росією, підтримують цю ідею 24,8 відсотка.

У той же час вступ України до НАТО підтримують 44,3 відсотка опитаних, проти — 38,1 відсотка.загрузка...

Читайте також