Луганські бойовики склали «список ворогів Плотницького»

Луганські бойовики склали «список ворогів Плотницького»

Як інформує Дмитро Тимчук, ватажок «ЛНР» І. Плотницький в колі довірених осіб повідомив, що найближчим часом очікується прибуття в «ЛНР» деяких спецгруп ФСБ і МВС РФ для «ліквідації наслідків спроби перевороту в республіці».

У середовищі керівництва «силовиків» «ЛНР» це повідомлення розцінюють як отримання ним дозволу з Москви на «зачистку» опонентів, включаючи ряд посадових осіб в «МВС» та «МГБ ЛНР».

Примітно в цій ситуації також те, що в заяві, озвученій Плотницьким на апаратній нараді, було сказано, що участь в перевороті брали люди, які мають «покровителів на території Російської Федерації». У зв’язку з цим, важливо підкреслити, можливість наявності конфлікту кураторів луганських сепаратистів за контроль над ситуацією на тимчасово окупованій території Луганщини.

За інформацією Ольги Філатової, в «списках Плотницького», як головні організатори, були такі особи: Геннадій Ципкалов, Олексій Карякін, Віталій Кисельов ( «Комуніст»), «Серьога-Одеса», Денис Колесников, «Югослав», «Хуліган» з Краснодона та ін.

 — Список там довгий, ворогів «Джабба» багато собі придумав, — зазначає журналіст Ольга Філатова.загрузка...

Читайте також

Коментарі