Гіркін: Бойовики «ЛНР» не мають жодної довіри у населення

Гіркін: Бойовики «ЛНР» не мають жодної довіри у населення

Екс-ватажок бойовиків «ДНР» Ігор Стрєлков, більш відомий під псевдо Гіркин, різко розкритикував політику глави Кремля Володимира Путіна.

Про це він написав на своїй сторінці у ВКонтакте.

-Ні, Путін не «злив». Він просто нас*ав людям в душі і відійшов убік. Тепер замість реальних народних республік лежить і смердить купа лайна. І ні прибрати її не можна, ні закопати. Не дають опариші (місцеві і «куратори»), для яких саме таке лайно – найсприятливіше середовище проживання, – вважає Стрєлков.

Він додав, що бойовики «ЛНР» не мають жодної довіри у населення. Тож не зможуть виконати «стратегічного завдання» Кремля – провести на Донбасі вибори за українськими законами.

-З точки зору міжнародного права, всі інститути «ЛДНР» (включаючи «корпус народної міліції») є незаконними апріорі цілком і повністю. Фарс і абсурд у виконанні жалюгідних маріонеток з дрібної місцевої бандоти не може обдурити, напевне, вже нікого, крім тих російських пропаган*онів, які за гроші «самі раді обманюватися» скільки завгодно і як завгодно, – вважає терорист Гіркін.загрузка...

Читайте також

Коментарі