Reve te Stohne on tour відібрали у конкурс Варшавського кінофестивалю

Reve te Stohne on tour відібрали у конкурс Варшавського кінофестивалю

Фільм Надії Парфан «Reve te Stohne on tour» матиме міжнародну прем’єру на кінофестивалі класу А у Варшаві, що відбудеться з 7 по 16 жовтня. Його відібрали до міжнародної короткометражної програми.

— Для мене дуже важливо, що міжнародна прем’єра фільму відбудеться саме у Польщі, адже зйомки частково проходили у Варшаві та Кракові, —  каже режисерка.

Нагадуємо, що українські глядачі зможуть побачити фільм в рамках програми документальних комедій «Світ за очі», яка виходить у прокат 29 вересня. Київська прем’єра підбірки разом з концертом гурту відбудеться 28 вересня о 19:30 в Кінопанорамі. Трейлер

«Світ за очі» — програма з двох документальних комедій про закордонні трудові блукання творчих людей. Перша історія — документальне роуд-муві української режисерки Надії Парфан про хлопців з гурту «Реве та Стогне», які поїхали на заробітки у Польщу. Друга стрічка — «Театр одного актора» польського режиcера Якуба Пьонтека про харизматичного невдаху-актора, що не може знайти роботу вдома та їде до Норвегії збирати картоплю.

Синопсис «Reve ta stohne on tour»

Як далеко можна зайти на шляху до мрії? Женя і Макс перестали ходити в офіс і серйозно взялись за музику. Їхній гурт має назву «Reve ta stohne». Хлопці займаються горловим співом і мріють стати справжніми рок-зірками. Та для початку їм знадобляться музичний кліп і студійний альбом. А головним чином – гроші, якими треба за це заплатити. У пошуках заробітку «Reve ta stohne» їдуть на Захід.загрузка...

Читайте також

Коментарі