П'ять секретів щасливих стосунків від пари, яка прожила в шлюбі 70 років

Томас і Айрін Говард знайомі вже 84 роки, а в шлюбі живуть 70 років.

Пара познайомилася, коли Томасу було всього 9 років. По сусідству з його родиною жила сім'я Айрін. Томас дружив з братом Айрін Френком і, разом з тим, робив усе, щоб проводити якомога більше часу в компанії дівчинки. Почуття Айрін були взаємними, пише Your Tango.

Пара була нерозлучна до 1941 року, коли 19-річний Томас був призваний на службу в армію під час Другої Світової Війни. Після тривалої розлуки любов пари тільки посилилася, і в 1945 році Томас і Айрін одружилися.

Через десятки років спільного життя пара поділилася п'ятьма секретами щастя і процвітання свого шлюбу.

1. Пам'ятаєте, як вам пощастило, що ваш партнер вибрав вас. Томас Говард розповів, що коли пара була молодою, йому доводилося боротися за увагу Айрін. Дівчину запрошували на побачення багато хлопців, але обрала вона Томаса. З тих пір і до наших днів закохані цінують одне одного.

2. Завжди поважайте одне одного. Однією з ключових умов тривалих і чуттєвих стосунків, на думку пари, є взаємна повага.

3. Добре вивчіть свого партнера перед вступом у шлюб. Переконайтеся, що ця людина – та сама єдина. Щоб зважитися провести з людиною все життя, важливо знати її з усіх боків і побувати з нею в різних ситуаціях: і в радісних, і у тяжких.

4. Вмійте сперечатися. Без сварок і конфліктів прожити неможливо. Важливо навчитися сперечатися грамотно, обговорювати всі деталі, а до кінця дня – обов'язково миритися.

5. Пишаєтеся своєю другою половинкою. Якщо ви хочете мати міцні та гармонійні стосунки, щиро пишаєтеся своїм партнером, що б не трапилося. Якщо ви в захваті від своєї другої половинки як від особистості, все у вашому шлюбі буде в порядку.

Рекомендуємо прочитати

В России хотят арестовать известного украинского политика

Российский суд прислал Арсению Яценюку уведомление об аресте за преступления в Чечне....

Це може бути цікавим

Савченко: Евровидение больше не несет в себе той идеи, которую должно нести

В ситуации, когда страна охвачена огнем, Евровидение не несет той красоты и счастья для души, которое запланировано этим конкурсом....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Не вижу, не слышу, не говорю. Как российские СМИ не заметили массовых акций протеста по всей стране

Протестующие вышли на согласованные и несогласованные митинги и шествия в десятках городов, которые вылились в массовые задержания и столкновения с полицией, однако российские медиа предпочли не заметить происходящего....