Мера міста під Києвом звинуватили у антисемітизмі

Мера міста під Києвом звинуватили у антисемітизмі

У місті Українка Київської області на сайті «Город знает» вийшла антисемітська стаття «Привет, гои!», передають місцеві Хроніки міста з посиланням на jewish.org.ua.

 — Прочитавши статтю, можемо побачити, що на адресу городянки Алевтини Шмагель відпускається ряд епітетів, пов’язаних з її національністю. Зокрема, Алевтину обзивають «гаркавою напівкровкою», — йдеться у повідомленні.

 — Що нам відомо про цей сайт? Це другий за відвідуваністю після сайту міськради веб-ресурс. У містечку проживають 15 458 осіб за даними на кінець 2012 року. Її дивні заголовки обумовлені тим, що веб-ресурсом завідує міський божевільний, провладний бізнесмен Олексій Пермінов. «Город знает» — майданчик, на якому міськрада Українки (міський голова — Павло Козирєв) займається цькуванням неугодних персонажів, — додають на jewish.org.ua.

2

За інформацією автора ресурсу фізично сайт розташований в Києві, зареєстрований на Виконавчий комітет Української міської ради.

Це унікальний прецедент, коли за прямою вказівкою міського голови (або його заступників) добра половина міста читає шалену антисемітську статтю, — висновують на jewish.org.ua.

Разом з тим, на думку редакції «Хронік міста» це порушення Конституції і розпалювання міжнаціональної ворожнечі.загрузка...

Читайте також

Коментарі