Поради з різних країн, як виховати чемного малюка

Поради з різних країн, як виховати чемного малюка

Поради, як виховати чемного малюка

Японія — країна педагогічних протилежностей
Японці — дуже слухняний, дисциплінований народ. Неможливо уявити собі японця, який постійно спізнюється на роботу і не вважає свої посадові обов’язки не обов’язковими до виконання. У той же час японці не бояться нового — вони в постійному пошуку нових технічних рішень. Як виховуються дві якості?

Японці вважають, що до 5 років у дитини розвиваються творчі навички. Тому до 5 років для японського малюка немає слова «не можна». Після п’яти років починає розвиватися розум, здатність мислити логічно. І виховання дитини стає досить жорстким, в якійсь мірі нагадує навіть військову муштру.

Японці впевнені: саме такий метод поєднання двох протилежних методів виховання дозволяє розвинути в людині творчу жилку, яка не знає кордонів і розумові здібності, які потребують дисципліни.

Франція — країна егоїстичних мам?
Французькі діти осягають ази послуху в дитячих колективах, куди вони починають ходити дуже рано. Француженки зовсім не хочуть перетворюватися в домогосподарок з сопливою дітворою і віддають дітей в ясла. А оскільки категоричні, жорсткі заборони для маленьких дітей у Франції не практикуються, то діти осягають науку «слухняного» життя в дитячому колективі. Вони з раннього дитинства (чи не з дитинства) звикають співвідносити свої запити з інтересами інших людей. Чи не тому французи вважаються однією з найбільш дружніх націй світу?

Для німця головне — порядок

Життя добропорядного німця строго регламентоване. Сусіди, почувши плач дитини, вважають себе зобов’язаними негайно повідомити про це в поліцію. А якщо малюк сам грає на вулиці, «рятувати» його негайно виїжджає поліцейський патруль. Насправді, вчити німецького малюка слухняності не потрібно: він занурений в таку обстановку з дитинства. І шансів вирости неслухняним у німця практично немає.

Скандинавія
Дітям скандинавських країн рідко говорять «не можна». Якщо мова, звичайно, не йде про безпеку дитини. За цим в Швеції стежать дуже строго. Одне з найсуворіших зауважень для скандинавських дітей — неуважна або образлива поведінка по відношенню до інвалідів і взагалі «не таких» людей.

Індія: культ серця і доброти
В Індії — культ ненасильства. По відношенню до всього живого. Природно, до дітей — теж. Тому фізичні покарання по відношенню до дітей абсолютно неприпустимі. Та й окрики, накази, особливо на людях теж під забороною. Замість цього мало не з грудного віку малюкам нав’язується думка про глибоке шанування, слухняність і повага Духовного Вчителя.

 загрузка...

Читайте також

Коментарі