Cара Джесіка Паркер повертається на екрани

Cара Джесіка Паркер повертається на екрани

9 жовтня в ефір американського кабельного каналу HBO виходить серіал «Розлучення». Головну роль в ньому грає Сара Джесіка Паркер, яка завоювала прихильність глядачів завдяки ролі Керрі Бредшоу у серіалі «Секс і місто», повідомляє BBC.

В інтерв’ю New York Times акторка запевняє, що її нова робота не буде продовженням саги про письменницю у пошуках ідеального чоловіка під назвою «Керрі у передмісті».

Газета описує героїню Паркер – Франческу — як «анти-Керрі», яка перебуває у довгому шлюбі, працює рекрутером у корпорації та живе за містом.

За словами акторки, всі фільми про розлучення, які вона бачила, нагадували сутички між багатіями. А цей проект привабив її своїм «далеко не гламурним антуражем».

-Мені хотілося розповісти іншу історію, ту, якої я не бачила по ТБ, — цитує видання акторку.

Паркер зізнається, що переживає щодо того, чи сподобається глядачам її нова робота, адже не хоче порівнянь із «Сексом та містом». Вона каже, що грала роль Керрі так довго, що люди почали ототожнювати пані Паркер з її героїнею.

-Та це, безумовно, була акторська гра. Я ніколи не мала такого досвіду у своєму житті. Я не Керрі. Іноді я відчуваю, що якби добре впоралася з роботою над «Розлученням», це б нагадало всім про те, що я власне акторка, — цитує New York Times пані Паркзагрузка...

Читайте також

Коментарі