Швеція звинували російських шпигунів у нападі на офіцера НАТО

Швеція звинували російських шпигунів у нападі на офіцера НАТО

Військове командування Швеції закликало військовослужбовців бути більш пильними у зв’язку зі зростаючою кількістю епізодів, які свідчать про «шпигунську активність» на території країни. Про це 20 вересня повідомляє The Local.

Зокрема, в ЗМІ потрапила інформація про інцидент в місті Лулео на півночі країни, коли двоє ймовірних «російських шпигунів» погрожували офіцеру НАТО в місцевому барі, вимагаючи від нього інформації про проведені в цей час військових навчаннях. «Шпигуни» шантажували офіцера, показуючи що були у них фотографії його сім’ї.

Раніше в деяких південних районах країни військові відкрили «гарячу лінію», на яку можна зателефонувати і отримати інформацію про типову поведінку передбачуваних шпигунів і повідомити про підозрілу активність.

16 вересня шведські військові повідомили, що за навчаннями спостерігали шпигуни «з півдня і сходу». Представник збройних сил заявив, що, ймовірно, вони збирали розвідувальні дані.

Швеція не є членом НАТО. Вона співпрацює з альянсом в рамках програми «Партнерство заради миру», в якій також бере участь Росія.загрузка...

Читайте також

Коментарі