Швеція звинували російських шпигунів у нападі на офіцера НАТО

Військове командування Швеції закликало військовослужбовців бути більш пильними у зв'язку зі зростаючою кількістю епізодів, які свідчать про «шпигунську активність» на території країни. Про це 20 вересня повідомляє The Local.

Зокрема, в ЗМІ потрапила інформація про інцидент в місті Лулео на півночі країни, коли двоє ймовірних "російських шпигунів" погрожували офіцеру НАТО в місцевому барі, вимагаючи від нього інформації про проведені в цей час військових навчаннях. «Шпигуни» шантажували офіцера, показуючи що були у них фотографії його сім'ї.

Раніше в деяких південних районах країни військові відкрили «гарячу лінію», на яку можна зателефонувати і отримати інформацію про типову поведінку передбачуваних шпигунів і повідомити про підозрілу активність.

16 вересня шведські військові повідомили, що за навчаннями спостерігали шпигуни «з півдня і сходу». Представник збройних сил заявив, що, ймовірно, вони збирали розвідувальні дані.

Швеція не є членом НАТО. Вона співпрацює з альянсом в рамках програми «Партнерство заради миру», в якій також бере участь Росія.

Рекомендуємо прочитати

Ховерборд пригодился во время футбольного матча

В воскресенье в Португалии состоялся финальный футбольный матч Кубка страны между командами «Витория» и «Бенфика», и прошёл бы для всего мира он незамеченным, не случись удивительное событие....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На Каннском фестивале определили лучший фильм

Главный приз Каннского кинофестиваля "Золотую пальмовую ветвь" получил фильм "Квадрат" шведа Рубена Эстлунда, сообщает "Медуза"....