Понад 1,6 млн українців увійшли до територіальних громад у 2015-2016

На території України протягом 2015-2016 років було створено 184 об’єднані територіальні громади.

Найменш активними у формуванні ОТГ виявилися Миколаївська, Херсонська та Сумська області, які сформували лише по 1 громаді. Найбільша ж кількість громад, 26, знаходиться у Тернопільській області, трохи менше, 22 громади – у Хмельницькій. Втім, у рейтингу за кількістю населення, що входить до територіальних громад однієї області, Хмельницька та Тернопільська області помінялися місцями. Серед представників ОТГ в Україні 298,889 хмельничан і 228,179 тернополян. Найменш численними виявилися Херсонська та Миколаївська області – до їх складу входять 3,368 і 3,505 осіб відповідно. Загальна ж кількість людей, що увійшли до об’єднаних територіальних громад по всій Україні, становить 1,648,280 осіб. Щодо індивідуальних «нагород»: найбільшою в Україні за населенням стала громада з адміністративним центром у місті Лиман, що у Донецькій області. Населення цією громади становить 44,704 особи. Найменш численні громади – Макіївська громада Чернігівської області (чисельність населення налічує 1,633 людини) та Смолигівська громада Волинської області, до якої входить 1,761 особа.

Щодо площі громад, абсолютним лідером є все та ж Хмельницька область – загальна площа її ОТГ складає 7413,66 км кв. Найближчий конкурент – Дніпропетровська область, загальна площа громад якої складає 4111,4 км кв. Найменша площа, на якій розмістилися громади, у Закарпатської області – всього 168,09 км кв. Найбільша за площею є Народицька громада у Житомирській області, вона розмістилася на території розміром 1284 км кв., трохи менша площа у Лиманської ОТГ в Донецькій області – 1209,75 км кв. Найменшою ж за територією є громада села Великий Кучурів у Чернівецькій області – вона розташувалася на площі всього 10 км кв.

Рекомендуємо прочитати

Депутат рассказал, зачем на самом деле Надежда Савченко ездила в ОРДЛО

Народный депутат Украины Антон Геращенко рассказал, зачем на самом деле Надежда Савченко ездила в ОРДЛО....

Це може бути цікавим

Глядачів шокував вчинок Джамали на "Голосі країни"

“Що ви з нами зробили? Чому ви нас так довго мучили і не повертали нас? Ви робили все щоб ми не повернулись....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Российские спецслужбы нацелилиссь на отделение Калифорнии

***Екатеринбург - этот провинциальный российский город, расположенный примерно в 1600 километрах к востоку от Москвы, не самое подходящее место для того, чтобы обнаружить там лидера одного из наименее вероятных оппозиционных президенту Трампу направлений....