Прибалтійський «Донбас»: журналістка розповіла, на чиєму боці воюватимуть росіяни Естонії

Прибалтійський «Донбас»: журналістка розповіла, на чиєму боці воюватимуть росіяни Естонії

… Якщо вже й почнуться військові дії в Іда-Вірумаа (заселена росіянами частина Естонії, прим. ред.)  «чорний сценарій», незважаючи на гарантії КаПо тримати все під контролем, не можна повністю виключити як можливий варіант розвитку подій), то це трапиться зовсім не з вини Росії і, вже тим більше — не з вини російськомовних  жителів Іда-Вірумаа, які як були, так і залишилися чужими і для Естонії, і для Росії, — пише в статті «Людям в Ида-Вирумаа не нужна война. Им нужна работа» на rus.delfi.ee Світлана Логінова.

Вона переконана,  що «Чорний сценарій» може мати місце виключно в разі помилки якогось військового раздолбая-натівця.  Якщо вже таке трапиться, то мало не здасться нікому, тому що — нагадаю! — В Іда-Вірумаа цілі тайники зі стрілецькою зброєю (включаючи міномети), що потрапили в Естонію з Придністров’я років 15-20 тому».

 — Не варто гадати, чию сторону в разі «чорного сценарію» прийме населення Іда-Вірумаа. Події Бронзової ночі підняли самосвідомість російськомовного населення не тільки Іда-Вірумаа, а й усієї Естонії, на небувало високий рівень. Але самосвідомість — це рівень самоповаги, а не прагнення до військового конфлікту, — додала вона.загрузка...

Читайте також