Волонтери та ветерани АТО облаштують спортмайданчик на Троєщині

Волонтери та ветерани АТО облаштують спортмайданчик на Троєщині

Волонтери People`s Project  хочуть подати хороший приклад і зібрати кошти на облаштування сучасного спортивного майданчика для молоді.
Піонером цього соціального напрямку буде столична Троєщина — район, про який ходять найгірші чутки та сумні жарти. Волонтери вважають, що змінити славу Троєщини на краще і дати тамтешній молоді шанс обирати спорт та здоров’я — під силу небайдужому Народу України. З деталями ініциативи «Urban sport. Троєщина»  можна ознайомитись на сайті Всеукраїнського центру волонтерів.
Головним партнером peoplesproject.com та ініціатором проекту є ветеран війни на Сході України, засновник закладу PizzaVeterano  і корінний мешканець Троєщини — Леонід Остальцев.

— На жаль, на Троєщині є величезна проблема із наркотиками. Бо тут особливо немає чим займатися, а баскетбол не раз рятував дітей саме від цієї наркотичної загрози. Він, власне, свого часу врятував мене і багатьох моіх друзів від цієі пастки. На жаль, не всіх. Шестеро із них померли. Не від куль, не героїчно в бою, а від передозування. Саме тому я вирішив змінити це, — так означив свої плани сам Леонід.

Варто окремо відзначити, що Леонід Остальцев вже зарекомендував себе як чоловік, який доводить справи до кінця і дає іншим хороший шанс. Цей проект — втілення певних дитячих мрій Леоніда, адже свій перший майданчик він облаштував ще хлопчиськом. Саме тому волонтери впевнені — з допомогою Леоніда Остальцева молодь Троєщини отримає можливість проводити свої дні з користю, а не тиняючись за гаражами у пошуках сумнівних пригод. Самі ж волонтери People`s Project за два роки неоголошеної війни вже втілили в життя понад 80 масштабних високотехнологічних проектів, ознайомитись з подробицями можна за цим посиланням.

Відповідні дозволи на переобладнання території вже отримано, справа лише у фінансуванні. Загальний бюджет проекту «Urban sport. Троєщина» складає майже 130 тисяч гривень. За ці гроші буде облаштовано територію з щитом та розміткою для стрітболу (це такий різновид баскетболу, часто з одним кільцем), а також зону для воркауту — спортивних занять на різноманітних спортивних приладах.

Всі небайдужі можуть зробити свою пожертву напряму, безпосередньо у рамках проекту.

Зараз кошти збирають та надають кілька організацій, зокрема і піццерія PizzaVeterano; повний перелік партнерів та спонсорів People`s Project наведуть трохи згодом. Централізовано ж усі кошти будуть надходити до бюджету проекту «Urban sport. Троєщина» — саме завдяки прозорій системі звітності, волонтери зможуть забезпечити повний контроль над рухом фінансів.

Кошторис та витрати за проектом можна відслідковувати за цим посиланням. Вартість позицій може змінюватися, адже волонтери продовжують шукати більш дешеві варіанти реалізації проекту без втрат якості.

Наразі, волонтери просять допомоги з поширенням інформації та фінансової підтримки. Перерахувати кошти на проект з банківської карти можна натиснувши кнопку «Зробити внесок» , або звернувшись до банковського відділення з наявними реквізитами:
ПриватБанк для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ОКПО: 36143302
МФО: 326610
Рахунок: 26003053217335
Призначення платежу: Благодійний внесок. Urban sport. Троєщина

SWIFT-переказ у USD

BENEFICIARY: Charitable Foundation BLAGOCHESTA
Account: UA803266100000026009053209659
Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine
Swift code: PBANUA2X
Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank, New York
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-1-000080
Description: Donation for “Urban sport. Троєщина” project

SWIFT-переказ у EUR

BENEFICIARY: Charitable Foundation BLAGOCHESTA
Account: UA413266100000026009053206287
Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine
Swift code: PBANUA2X
Intermediary bank: Commerzbank AG,Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400 8867 00401
Description: Donation for “Urban sport. Троєщина” projectзагрузка...

Читайте також

Коментарі