В Росії закінчуються гроші. Зовсім

В Росії закінчуються гроші. Зовсім

Вже до кінця 2016 року кошти Резервного фонду будуть вичерпані, в результаті чого з січня влада почне використовувати заощадження з Фонду національного добробуту (ФНБ). Таке припущення зробило джерело, близьке до Мінфіну, передає ТАСС.

 — Там трохи залишиться на наступний рік, а, може бути, і витратять (в поточному році — ТАСС), якщо приватизація не відбудеться в планованому обсязі. Але, швидше за все, на початку наступного року, — розповів співрозмовник агентства, уточнивши, що в 2017 році почнуть використовувати ФНБ. «Поки уряд від цього не відмовився», — пояснив чиновник.

Раніше повідомлялося, що в серпні Резервний фонд втратив 20% в порівнянні — майже $55 млрд., що стало результатом вилучень на користь покриття бюджетного дефіциту, який страждає через дешеву нафту.

За даними газети «Комерсант», в цьому році, як і в минулому, основний обсяг витрат з Резервного фонду припаде на грудень, в результаті чого до початку майбутнього січня там залишиться близько 900 млрд руб., однак і вони будуть витрачені протягом 2017 року .загрузка...

Читайте також