В російській Держдумі прогнозовано не буде проукраїнських партій

В російській Держдумі прогнозовано не буде проукраїнських партій

Партія «Єдина Росія» лідирує на виборах в Державну Думу з результатом 54,28% за підсумками обробки 80% всіх бюлетенів.

Друге місце продовжує утримувати КПРФ — 13,61%, третє місце у ЛДПР — 13,37%. Четвірку замикає «Справедлива Росія» з 6,17%. Непарламентські партії не подолали ні 5-відсотковий, ні 3-відсотковий бар’єр за партійними списками, пише NEWSru.com.

Число непарламентських партій, що проходять до Держдуми по одномандатних округах, раніше зменшилося з трьох до двох за рахунок втрати лідерства «Партії росту» в єдиному одномандатному окрузі, який за попередніми даними голосування міг би забезпечити партії депутатський мандат.

В результаті на місця в Думі з непарламентських партій претендують, за останніми даними, тільки «Родина» і «Громадянська платформа» (у кожній по одному округу). В цілому в нижню палату парламенту проходять шість партій.

В цілому вибори по одномандатних округах за підсумками підрахунку 80% бюлетенів виграє «Єдина Росія», отримуючи 203 з 225 місць.  По сім одномандатних округів вдалося залишити за собою кандидатам, висунутим КПРФ і «Справедливої ​​Росією», в п’яти округах перемагає ЛДПР. Крім того, в окрузі N1 в Адигеї перемагає самовисуванець, член «Єдиної Росії» Владислав Резник.загрузка...

Читайте також