У Львові батьки школярів осоромились через жадібність

У Львові батьки школярів осоромились через жадібність

У львівській школі один із татусів провчив увесь батьківський колектив класу, де навчається його донька. Про це повідомляє місцеве видання «У Львові«.

Почалося все з того, що група батьків вирішила поміняти в класі парти, хоча вони й були у нормальному стані.

Після обговорень батьки розділилися на дві нерівні групи: ті, хто міг скинутися, і 7 осіб, які відмовилися, бо не мали вільних грошей. Їх поставили перед фактом, що їхні діти будуть сидіти за старими партами.

Один із батьків, запропонував скинутися трохи більше і купити парти на всіх. Проте інші батьки таку пропозицію різко відхилили, мовляв «ми не повинні за когось платити, немає грошей — нехай сидять за старими партами.

На його доводи, що це призведе до розколу класу на «бідних» і «багатих», його послали мало не відкритим текстом.

Після цього, цей татко взагалі відмовився скидатися. І ось настав день, коли до класу завезли нові парти. Чотири старі посунули в один кут, там утворилося «гетто з учнів «жебраків».

Однак, це тривало рівно 1 день. Наступного дня коли всі прийшли в школу, на місці старих парт з «гетто» стояли нові парти зі стільцями.

Тепер розлючені батьки-«багатії» кричать, що це — дискримінація, що їхніх дітей принижують і що все повинно бути однаково. У татуся, який на свої кошти купив кращі парти, інший татко запитав, навіщо він це зробив.

— Вважай, що це був соціальний експеримент. І взагалі, ви ж самі хотіли, щоб у однієї частини дітей парти були краще, ніж у інших, ось і вийшло по-вашому, — відповів турботливий татусь.загрузка...

Читайте також

Коментарі