У Гостомелі на будівельному майданчику ЖК «Гостомельські липки» упав будівельний кран, стрілою пошкодило будинок культури.

Про це повідомляє «Громада Приірпіння» з посиланням на очевидця Олексія.

«Близько 9 ранку (17 вересня — ред.) я почув гуркіт, я якраз збирався їхати на роботу, підійшов до зупинки й побачив, що стріла крану лежить на даху будинку культури. Подивився здалеку, чи всі живі. Якраз вибіг якийсь робітник до будинку культури. Криків ніяких не було», – розповів Олексій.

Стріла крану зруйнувала частину даху та стелю в  будинку культури «Чотири лева», який нещодавно відкрили після ремонту.

За словами місцевих, кран досить швидко прибрали з території.

Будівельні роботи на місці, де впав кран, виконує компанія «Друзі Девелопмент», президентом якої є Андрій Друзенко, екс-заступник голови Гостомеля екс-регіонала Юрія Прилипка.

На сайті забудовника сказано, що в Гостомелі буде побудовано 10 чотириповерхових  будинки, садочок та школ.

ЖК «Гостомельські липки» має однойменну назву з ТОВ «Гостомельські липки». Згідно з інформацією в реєстрі, засновником цього товариства є Олександр Орищин.

1121На момент початку будівництва серед засновників ТОВ «Гостомельські липки» числилася донька Прилипка –  депутат Гостомельської ради Ольга Прилипко та син юриста КСП «Бучанський» Лариси Павлюк Ростислав Павлюк, який є власником земельної ділянки, де ведеться будівництво.

Витання відзначає, що гостомельчани неодноразово зверталися до органів місцевого самоврядування з проханням пояснити законність робіт на території поряд з будинком культури. Але результату не було.

У прокуратурі повідомили, що  за фактом падіння крану відкрите кримінальне провадження за ст. 272, ч.1 Кримінального кодексу – порушення техніки безпеки на виробництві під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.загрузка...

Читайте також

Коментарі