ПАРЄ не визнає російських виборів в окупованому Криму

ПАРЄ не визнає російських виборів в окупованому Криму

У ПАРЄ критично оцінили розклад політичних сил нового складу Держдуми РФ і заявили, що асамблея не визнає виборів у Криму, передає dw.com.

Новий склад російського парламенту не може забезпечити країні «гарне майбутнє» — так у розмові з DW прокоментував результати виборів до Держдуми Росії голова моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), соціаліст Штефан Шеннах (Австрія).
Він нагадав, що російська влада не запросила моніторингову місію ПАРЄ спостерігати за парламентськими виборами.
Але ми вже знаємо їхні результати, і вони не є гарним майбутнім для Росії, — сказав Шеннах. За його словами, те що «лише один справжній політик-опозиціонер виграв вибори до Держдуми, — не нормально».

Шеннах також заявив, що ПАРЄ «не приймає вибори», які пройшли на території анексованого Росією Криму.

 — Якщо ми не можемо в’їхати на територію Криму, підготувати свій звіт, то, вибачайте, але ніхто не може визнати те, що там відбулося, — сказав політик.

Він також нагадав, що як голова комітету звертався із закликом до російської влади надати змогу місії ПАРЄ відвідати Крим, але відповіді так і не отримав.

Голова моніторингового комітету ПАРЄ відмовився від прямої відповіді на запитання, що робитиме асамблея, якщо до складу нової делегації Держдуми включать депутата, обраного на території Криму.

Це дуже гіпотетичне питання, бо наразі російська делегація ще не сформована, а ворожити по зорях я не хочу, — сказав Шеннах.загрузка...

Читайте також