Нейротравму бійця лікують клітинними технологіями в столичній клініці

Бійцю 93 ОМБр Роману, який отримав сильний забій спинного мозку унаслідок падіння під дією вибухової хвилі, вже виконано другий етап лікування.

Роман – доброволець 93 ОМБр. Виконував бойові завдання на Донецькому летовищі (позиція – Радіолокаційна станція). Був травмований під час захисту Донецького Аеропорту. Наслідки закритої хребетно-спинномозкової травми – втрати функцій нижніх кінцівок. За півтора роки функція руху ніг не відновилася. Роман пройшов лікування різними методами, але через їх неефективність бійцю загрожує інвалідність. Клітинна терапія допоможе Роману швидше відновити нервову тканину та повернути можливість вільно ходити.

roman-2 13.09.2016 герою ввели аутологічні нейрональні клітини у ділянки парезу гомілок та стоп. Зараз Роман відбув на домашнє відновлення. Питання щодо призначення третього етапу буде вирішено через 4-6 місяців, після отримання попередніх результатів.

roman

- Ми не маємо сумнівів, що новітні технології допоможуть герою швидше відновитися та забути про травму. Клітинними технологіями нейротравми в клініці ilаya почали лікувати нещодавно. Проте, ми вже маємо позитивні результати. Раніш ми публікували історію бійця 25 бригади Віктора Легкодуха. Після складної травми хребта Віктор не міг встати з візка понад 1,5 роки! А зараз хлопець вже приступив до справжніх тренувань в спортзалі, й цілком впевнено готується до участі в змаганнях “Ігри патріотів”. Тож, таких самих результатів очікуємо найближчим часом і від Романа, й бажаємо йому скорішого одужання!, - кажуть волонтери People`s Project.

вони також нагадують, що на черзі в лікуванні за проектом “Біотех-реабілітація поранених” декілька десятків бійців.

- Допомогти їм одужати та отримати шанс на повноцінне життя можна тільки з вашою допомогою. Держава й досі відмовляється підтримувати лікування клітинними технологіями, попри те, що ми постійно тримаємо в курсі всіх подій в лікуванні бійців нашу аудиторію. Ми регулярно знімаємо відеозвернення вже вилікуваних пацієнтів, які зараз мають справжню роботу та звичайний спосіб життя здорової людини. Слідкувати за оновленнями відеосюжетів можна на нашому youtube каналі, - повідомляють активісти.

Рекомендуємо прочитати

"Файне місто": Музика вільних людей

Поблизу Тернополя на території іподрому пройшов 5-ий ювілейний фестиваль "Файне Місто" 2017....

Це може бути цікавим

В Киеве горел мусоровоз с газовыми баллонами

Вчера вечером, 27 июля в Киеве произошло возгорание мусоровоза на улице Копыловская, 5....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У справі Клименка оголошено підозру 46 особам - ГПУ

У справі про так звані «податкові майданчики» часів екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка 46 людям оголошено про підозру у вчиненні злочинів, 9 осіб зал....