Міжнародні правозахисники назвали фарсом "вибори" в окупованому Криму

«Вибори», що пройшли в Росії, не легітимізують російську владу на українській території.

Про це йдеться в заяві, опублікованій Freedom House у відповідь на проведення Росією «виборів» в Держдуму в незаконно включеному Криму, повідомляє interfax.ru.

- Вибори, що відбулися в Росії, а також в окупованому нею Криму, не легітимізують російську владу на українській території, - сказав Роберт Герман, віце-президент по програмам надання допомоги в надзвичайних ситуаціях.

 - Це «голосування» було яким завгодно, але тільки не вільним і справедливим. Жителі Криму не могли вирішувати ні хто виграє «вибори», ні хто стане нібито їх представниками- додав він.

«Вибори» пройшли по всій Росії 18 вересня, включаючи території, окуповані Росією, такі як Крим.

У доповіді Freedom House «Свобода у світі - 2016» Крим оцінений окремо як територія, непідконтрольна Україні, і отримав рейтинг «невільний». Рівень дотримання політичних прав на півострові оцінений в 7 балів, громадянські свободи - в 6 (де 7 - найгірша оцінка з можливих).

читайте також: Поклонська: Іноземні спостерігачі не приїхали, щоб не бачити радості кримчан

Рекомендуємо прочитати

Врачи назвали сладости, которые можно есть каждый день

Врачи доказали, что существуют сладости, которые можно есть каждый день без вреда для здоровья....

Це може бути цікавим

Журналист: НАБУ ходит по минному полю

НАБУ не то чтобы совсем не боится "наезжать" на людей из власти, но точно делает это смелее, чем все остальные, считает украинский журналист Денис Трубецкой....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У госпіталі для бійців АТО жаліються на незадовільне харчування

Харчування в Одеському військовому госпіталі, де в тому числі лікуються ветерани АТО, організовує компанія, до якої вже кілька років озвучують серйозні претензії....