Міжнародні правозахисники назвали фарсом "вибори" в окупованому Криму

«Вибори», що пройшли в Росії, не легітимізують російську владу на українській території.

Про це йдеться в заяві, опублікованій Freedom House у відповідь на проведення Росією «виборів» в Держдуму в незаконно включеному Криму, повідомляє interfax.ru.

- Вибори, що відбулися в Росії, а також в окупованому нею Криму, не легітимізують російську владу на українській території, - сказав Роберт Герман, віце-президент по програмам надання допомоги в надзвичайних ситуаціях.

 - Це «голосування» було яким завгодно, але тільки не вільним і справедливим. Жителі Криму не могли вирішувати ні хто виграє «вибори», ні хто стане нібито їх представниками- додав він.

«Вибори» пройшли по всій Росії 18 вересня, включаючи території, окуповані Росією, такі як Крим.

У доповіді Freedom House «Свобода у світі - 2016» Крим оцінений окремо як територія, непідконтрольна Україні, і отримав рейтинг «невільний». Рівень дотримання політичних прав на півострові оцінений в 7 балів, громадянські свободи - в 6 (де 7 - найгірша оцінка з можливих).

читайте також: Поклонська: Іноземні спостерігачі не приїхали, щоб не бачити радості кримчан

Рекомендуємо прочитати

Миллиардер получил от государства компенсацию за проезд

Нардеп Александр Пресман, который задекларировал миллионы наличных денег в разной валюте (1,8 миллионов долларов, 700 тысяч евро и 5 миллионов гривен), получил солидную компенсацию за проезд....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Донецкие боевики грабят даже инвалидов

Но "народные республики" были изобретены не за тем, чтобы облегчить народу жизнь....