Дно: бойовик Пушилін поскаржився за звільненого українського заручника

Дно: бойовик Пушилін поскаржився за звільненого українського заручника

У суботу, 17 вересня ц.р., в рамках роботи Мінської тристоронньої контактної групи відбувся обмін полоненими між бандформуванням «ДНР» і Україною.

 — «ДНР» передала українській стороні полковника СБУ Супруна Юрія Вікторовича, нібито співробітника гуманітарної місії ООН на Україні, який займався збором розвідувальної інформації. Натомість були видані чотири мирних громадянина Донбасу, — за звичкою поскаржився спікер бойовиків Д. Пушилін.

За його словами «керівництво СБУ, використовуючи міжнародні організації (ООН, ОБСЄ) в якості прикриття, вживає заходів до просування в зазначені структури  співробітників спецслужби, які брали участь в так званій «АТО» на Донбасі».

 — Правоохоронними органами ДНР отримані дані про причетність Юрія Супруна до організації в 2014 році розвідувально-підривної діяльності на території «республіки», спрямованої на дестабілізацію ситуації в «ДНР», — впевнений Пушилін.

 — Крім того, нами зібрані свідчення, що підтверджують факти участі Юрія Супруна в допитах 11 затриманих управлінням СБУ в Донецькій області прихильників «республіки» з застосуванням тортур, — додав він.загрузка...

Читайте також