У Польщі вшанували пам’ять загиблих українських журналістів

У Польщі вшанували пам’ять загиблих українських журналістів

Біля Посольства України у Польщі журналісти із дев’яти областей України вшанували пам’ять загиблих колег.

Учасники стажування в рамках проекту «Схід і Захід разом: єдність у різноманітті» у п’ятницю, 16 вересня, запалили свічки та хвилиною мовчання вшанували пам‘ять про усіх, хто під час виконання своїх професійних обов’язків та в боротьбі за правду відійшов у вічність, йдеться на сторінці у facebook  однієї із учасниць акції Тетяни Карпів.

Цього року день пам’яті українських журналістів збігся із днем пам’яті засновника «Української правди» Ґеорґія Ґонґадзе, якого викрали і вбили 16 вересня 2000 року.

За роки незалежності в Україні загинуло близько сотні журналістів…. У більшості випадків такі злочини залишаються нерозкритими, терміни розслідувань умисно затягують. Одні з цих справ — як от у випадку Ґеорґія Ґонґадзе, Павла Шеремети, убитих журналістів під час Майдану та ін — є резонансними, інші — зовсім замовчують.  Пам’ятаємо і вимагатимемо покарання винних, — йдеться у повідомленні.

Сейчас много работаю с журналистами и журналистами из разных регионов Украины. Это правда сложная работа, если ты делаешь её хорошо и на совесть. Работа на износ и часто на грани. И все больше убеждаюсь в том, что профессиональная журналистика для свободного общества — на вес золота. Сегодня вспоминаем тех, кто работал так, что отдал свою жизнь, — написала учасниця акції Наталка Чермошенцева.

Читайте також: Мирослава Гонгадзе: Кучма має просити прощення у мене і дітей з лави підсуднихзагрузка...

Читайте також