Українці стали найтитулованішими футболістами за всю історію Паралімпіади

Збірна України з футболу 7x7 втретє виграла турнір і тепер має найкращі показники за всю історію змагань в цьому виді спорту на Паралімпіаді. Про це повідомляє "Громадське".

Футбол 7x7 вперше був присутній в програмі Літніх Паралімпійських ігор в 1984 році. Тоді переможцем стала збірна Бельгії. Після цього тричі поспіль «золото» вигравала збірна Нідерландів. А починаючи з 2000 року найвищі нагороди здобували лише росіяни та українці.

Збірна України, вигравши в фіналі у футболістів Ірану на Паралімпіаді-2016, повторила досягнення Нідерландів за кількістю золотих нагород і перевершила в цьому показнику росіян.

Тепер українці мають в своєму активі 3 «золота» і 2 «срібла» та очолюють медальну таблицю в цьому виді спорту. Нідерланди лишаються другими з трьома золотими нагородами, а росіяни – третіми – з 2 золотими, 2 срібними та 1 бронзовою медалями.