Мільярдну закупівлю газових агрегатів Григоришина лобіював Демчишин — ЗМІ

Мільярдну закупівлю газових агрегатів Григоришина лобіював Демчишин — ЗМІ

Реконструкцію компресорних станцій «Укртрансгазу» задля заміни імпортного обладнання вітчизняним ще у 2015 році ініціював тодішній міністр енергетики Володимир Демчишин. Про свідчить документ міністерства, наданий джерелом у розпорядження «Наших грошей».

У документі від 13 лютого 2015 року Демчишин повідомив «Нафтогаз», «Укргазвидобування» та «Укртрансгаз» про засідання Ради нацбезпеки і оборони щодо державної політики у паливно-енергетичному комплексі. Йшлось про пропозиції держконцерну «Укроборонпром» по газовому ринку.

-На засіданні РНБО були розглянуті пропозиції «Укроборонпрому», які повністю відповідають основним завданням Міненерго з формування та реалізації державної політики у паливно-енергетичному комплексі. Впровадження цих пропозицій дозволить забезпечити виконання основних функцій ГТС по безперебійному забезпеченню споживачів України газом та надійному транзиту газу до країн Європи, — йдеться у документі за підписом міністра.

Демчишин вказав керівництву газових держкомпаній на необхідність врахувати у їх інвестиційних програмах загальне підвищення операційної ефективності як транспортування газу і збільшення відсотку вилучення вуглеводнів з важко видобувних та виснажених родовищ.

У зв’язку з цим Міненерго пропонувало передбачити заміну застарілих газоперекачувальних агрегатів (ГПА) на нові з більш високим ККД. Також пропонувалось провести заміну імпортного устаткування та комплектуючих на те, що виробляється або може вироблятися вітчизняними виробниками.загрузка...

Читайте також