Луценко і Наєм влаштували перепалку на саміті YES

Луценко і Наєм влаштували перепалку на саміті YES

Генеральний прокурор Юрій Луценко під час саміту YES заявив, що до його цілей також входить бортьба з впливом олігархів, які виховують все нові покоління політиків. І через це політична культура не змінюється в Україні. Про це пише ZN.ua.

При цьому він натякнув, що нові, молоді політики — це «диванні експерти у війні проти корупції, які завжди праві і добре зароблять на нерухомість». Однак, депутат від партіх БПП відповів на цю тезу, порадивши Генпрокурору «не сидіти в одному кабінеті з президентом і олігархами і не ділити Україну».

-Це не мої слова, це сказав Коломойський. Я можу вам інтерв’ю показати, — сказав Наєм.

Він також прокоментував ілюстрацію Луценка, який порівняв бюджет з дірявою склянкою, через яку корупціонери і олігархи розкрадають державні кошти. Наєм нагадав, що одна з таких «дірок» — це енергетика, якою користуються монополія олігарха Ріната Ахметава. Однак ніхто в органах державної влади за два роки не звернув на це уваги.

-Ви в кабінетах сидите з цими людьми і ділите Україну. І не говорите про турбулентність еліт. Завдання Порошенка було в тому, щоб створити сильні інститути. А вони створюються такими ж, як були при Януковичу, просто трошки слабші, — сказав Наєм.

Він також нагадав Луценку, що колишні депутати «Партії Регіонів» теж голосували за його кандидатуру на посаду Генпрокурора, тому що «вони вирішили, що ваша кандидатура їм підходить».

-Цей уряд не хоче боротися з корупцією. Ми кажемо, що немає політично волі для боротьби з корупцією, але є воля стежити за нами, створювати фейки, інформаційну дизінформацію проти нас, — поскаржився Наєм, натякнувши, що влада бореться із зусиллями молодих політиків.

У відповідь Луценко відповів, що його закид Наєма про те, що нові інститути «такі ж, як і при Януковичу», не справедливий. Генпрокурор запевнив, що його відомство реформується. Зокрема, він наголосив, що з п’яти його заступників три — не працювали ніколи в ГПУ.

читайте також: Генпрокурор Луценко показав на дірявому стакані найголовніше у роботізагрузка...

Читайте також

Коментарі