Генпрокурор Луценко показав на дірявому стакані найголовніше у роботі

Генпрокурор Луценко показав на дірявому стакані найголовніше у роботі

Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що найголовніше у його роботі — «не рахувати кількість заарештованих і посаджених злочинців». Про це він заявив під час свого виступу на конференції YES Ukraine 2016 17 вересня, повідомляє Українська правда.

-Рахувати кількість заарештованих і посаджених злочинців — не найголовніше у моїй роботі. Це правильно, але це лише маленька частина завдання, — зазначив він.

При цьому Луценко взяв пляшку з водою і стакан і додав, що покаже, що має на увазі «візуально».

-Україна (стакан) потребує води. Наш бюджет (стакан) порожній, зарплата звичайного вчителя — 150 доларів на місяць. Бюджет — розкрадений попередньою владою і не наповнюється через корупцію і олігархічні монополії сьогодні. Люди хочуть цю воду (грошей), але бюджет України (стакан) — дірявий, — зазначив він.

-Тут на дні (стакану, з якого витікає вода) — «Нафтогаз», і це — «справа Оніщенка», «справа Злочевського». … Тут (всередині) — «бурштинова мафія» — 800 тисяч доларів «кеша» в день. Тут — розкрадена земля, 1500 гектарів у Києві ми повернули, 570 га у Харкові — повертаємо… Тут — ліс, і інші природні багатства України, і стакан при цьому — порожній. Мені нема чого віддати вчителю, вченому, солдату, — додав Луценко.

-Завдання мають бути спільними, а не лише перед генпрокурором, а й перед урядом, парламетом, опозицією, коаліцією, — щоб закривати ці «дірки» — законодавчо, щоб неможливо було красти по існуючих схемах.. Бо інакше — я буду арештовувати одних, а на їх місце прийдуть інші, — підсумував генпрокурор.

 загрузка...

Читайте також