Розвідка розповіла про військові плани Росії щодо України

Керівництво Російської Федерації не полишає своїх планів щодо продовження збройної агресії проти України та отримання повного контролю над нашою державою, передає Головне управління розвідки.

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, керівництво збройних сил Росії посилює 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) армійські корпуси Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного військового округу (Ростов-на-Дону) Збройних Сил Російської Федерації.

Додатково встановлено, що для охорони командного пункту, бойових позицій, бойової та допоміжної техніки зенітно-ракетного дивізіону зі складу 60 окремої мотострілецької бригади (населений пункт Монастирище-2, Приморський край) 5 загальновійськової армії (Уссурійськ) Східного військового округу (Хабаровськ) ЗС РФ у серпні 2016 року було направлено на тимчасово окуповані території сходу України 6 мотострілецьку роту 2 мотострілецького батальйону 60 окремої мотострілецької бригади (населений пункт Монастирище-2, Приморський край).

Головним управлінням розвідки ідентифіковано особовий склад 6 мотострілецької роти 2 мотострілецького батальйону 60 окремої мотострілецької бригади (населений пункт Монастирище-2, Приморський край) на чолі з командиром роти – старшим лейтенантомРАМАЗАНОВИМ Гасаном Валеріковичем (РАМАЗАНОВ Гасан Валерикович).

Направлення мотострілецького підрозділу загальною чисельністю більше 70 військовослужбовців разом з бойовою технікою для виконання “службово-бойових завдань” на тимчасово окуповані території сходу України підтверджує перебування зенітно-ракетного дивізіону зі складу 60 окремої мотострілецької бригади (населений пункт Монастирище-2, Приморський край) 5 загальновійськової армії (Уссурійськ) Східного військового округу ЗС РФ (Хабаровськ) безпосередньо у зоні бойових дій, з прямою загрозою життю та здоров’ю особового складу.

 - Звертаємось до рідних та близьких військовослужбовців 60 омсбр, які за злочинним наказом вищого воєнно-політичного керівництва Росії втягнуті у бойові дії на тимчасово окупованих територіях України, зробіть все можливе для недопущення участі російських солдат та офіцерів у збройній агресії Росії проти України та у злочинах проти людяності! - йдеться у повідомленні.

Рекомендуємо небайдужим громадянам російської Федерації, а також представникам правозахисних і громадських організацій Росії, у т.ч. Союзу комітетів солдатських матерів Росії, Московської Гельсінської групи, комітету “Гражданское содействие” та інших, звернутися до Слідчого комітету, Генеральної прокуратури, Міністерства оборони Російської Федерації, особисто до Верховного головнокомандувача збройних сил Росії В.Путіна із запитом – де на цей час перебувають військовослужбовці 6 мотострілецької роти 2 мотострілецького батальйону 60 окремої мотострілецької бригади, запитати від офіційної влади відповісти на якій підставі підрозділи ЗС РФ знаходяться на території України та їх статус, а також зробити все можливе для їх повернення на територію Росії живими та неушкодженими.

В свою чергу, всі зібрані факти та докази Головне управління розвідки МО України передає встановленим порядком для кримінального переслідування осіб, причетних до воєнних злочинів.

Рекомендуємо прочитати

Какие продукты не стоит сочетать между собой

Продукты, которые являются очень полезными сами по себе, в некоторых комбинациях могут стать даже опасными....

Це може бути цікавим

Самойлова снова нарушает законы Украины

Провокационно выбранная в России для участия в песенном конкурсе певица, уже посещавшая оккупированный Крым, проведет в Севастополе концерт в день полуфинала Евровидения....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Немецкий журналист развенчал главные мифы российской пропаганды об Украине

История Крыма и современные события в Украине – таковы основные темы среди самых популярных мифов Кремля, – считает известный журналист Борис Райтшустер....