Московський суд компенсував 2 млн. рублів руферам, які пофарбували «висотку» в український...

Московський суд компенсував 2 млн. рублів руферам, які пофарбували «висотку» в український прапор

Таганський суд Москви компенсував більш 2 млн руб. чотирьом руфера, виправданим у справі про фарбування в кольори українського прапора зірки на шпилі сталінської висотки, передає кореспондент РІА «Новини».

 — Стягнути з Міністерства фінансів Росії на користь Короткової — 414 тис. руб., на користь Лепьошкіна — 667 тис., Погребова — 632 тис., на користь Широкожухова — 454 тис. руб., — сказала суддя Марина Орлова.

Таким чином, суд визнав їх право на реабілітацію за незаконне кримінальне переслідування і частково компенсував позовні вимоги бейсджамперів, задовольнивши їх в частині витрат на адвокатів і загублену можливість заробітку.

За втрачену можливість заробітку, витрати на оренду парашутної системи, яку вилучило слідство і не повернуло, а також витрати на послуги адвокатів у кримінальній справі Ганна Лепешкіна вимагала компенсувати їй 828 тис. руб., Євгенія Короткова — 1,28 млн руб., Олександр Льохів — 768 тис. руб., а Олексій Широкожухов — 476 тис. руб.

Таганський суд Москви ще в вересні минулого року виправдав чотирьох парашутистів у справі про фарбування зірки на шпилі сталінської висотки.загрузка...

Читайте також

Коментарі