З проблемами на будмайданчиках відтепер буде розбиратись поліція

З проблемами на будмайданчиках відтепер буде розбиратись поліція

Сьогодні в мерії Києва був підписаний Меморандум про співпрацю між забудовниками, містом і поліцією. Про це повідомив президент ПАТ ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, забудовники заручилися підтримкою столичної влади.

— Місто зі свого боку зобов’язався викладати у відкритий доступ всі рішення по землі і вносити інформацію про тій чи іншій ділянці в електронний кадастр, — розповів Кушнір.

У свою чергу забудовники зобов’язуються більшою мірою враховувати думку місцевих жителів.

За 1,5 місяці до початку робіт повинні обговорити з ними забудову, пояснивши, що і як буде, за 10 днів — поставити паспорт об’єкта з усією інформацією, — повідомив Кушнір.

Крім того, згідно із меморандумом, забудовники не повинні звертатися за послугами в охоронні фірми.Теперь в разі порушення правопорядку на будмайданчиках, розбиратися буде полиця. Також буде створена окрема гаряча лінія спеціально для дзвінків, що стосуються забудови.

— У підсумку, при законному веденні будівництва та адекватному виконанні своїх зобов’язань, ми отримуємо підтримку міста та захист поліції. Думаю, можна сподіватися на те, що «гойдалки» на будмайданчиках нарешті закінчаться, — резюмував Кушнір.загрузка...

Читайте також

Коментарі