Російський політолог назвав спадкоємця Путіна

Російський політолог назвав спадкоємця Путіна

Рамзан Кадиров, впевнений Станіслав Бєлковський, точно не стане наступником президента РФ.

Ним буде нинішній прем’єр-міністр країни Дмитро Медведєв, заявив в ефірі «Ехо Москви» російський політолог.

Експерт нагадав: за часів президентства Медведєва він зробив ставку на генералів Сугробова і Колесникова, яких він призначив керівниками Департаменту МВС по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією. Свого однокурсника Кожокаря він призначив начальником Слідчого Департаменту МВС. Але коли Медведєв пішов з поста президента,  генерал Сугоробов опинився у в’язниці, де він зараз і знаходиться, генерал Колесніков викинувся з вікна, Кожокар кудись зник.

Незважаючи на чистки у владі, Медведєв залишився наближеним до Путіна.

Сам (Медведєв) залишається, тому що він син рідний. Тому що він рідний син Володимира Володимировича. Володимир Володимирович і його силовики прибрали всіх ставлеників Медведєва. Але сам Медведєв 24 вересня 2011 року в рамках моління про чашу в Гефсиманському саду, тобто в Гостиному дворі, де відбувався тоді з’їзд «Єдиної Росії» і де була оголошена рокіровка назад, довів, що він абсолютно надійний і лояльний, і що він справжній син. Тому з ним нічого не трапиться, я думаю, — відзначив політолог.

 — І ніякої амбітний чувак, я прошу вибачення за вживання цього вульгаризма, не прийде на його місце, бо Володимир Володимирович не хоче мати амбітного прем’єра. Він хоче передати владу своєму синові, і син політичний у нього тільки один. Можливо я помиляюсь. Але якщо хтось знає ім’я іншого політичного сина Володимира Путіна (я не маю на увазі чутки про те, що у Володимира Володимировича є діти від альтернативного шлюбу, я маю на увазі саме політичного сина), ось, нехай він його назве ім’я, — вважає Бєлковський.загрузка...

Читайте також