Бойовики видумали «українських делегатів» і від їх імені розповіли казку про «фашизм»

Бойовики видумали «українських делегатів» і від їх імені розповіли казку про «фашизм»

Так звані «представники України» на Міжнародному молодіжному освітньому форумі «Євразія» в Оренбурзі визнали, що «молодіжна політика в Україні спрямована на пропаганду фашизму».

Про це на прес-конференції всепаратистському  ЛуганскІнформЦентрі повідомив учасник форуму, голова так званої «ффедерації профспілок ЛНР» Олег Акімов.

 — Була у нас можливість поспілкуватися з делегацією з України. Обговорювати ситуацію, яка відбувається в Україні в молодіжній політиці, вони побоюються. Але коли спілкувалися без камер, то хлопці визнають , що зараз в Україні, на жаль, молодіжна політика спрямована на пропаганду і підтримку неофашизму, — у притаманному стилі розповів представник бандформування «ДНР».

 — Будь-які проекти, які стосуються популяризації російської мови або історичних символів, які близькі молоді та з покоління в покоління передавалися — це і День Перемоги, це і 23 лютого — вони зараз переглянуті. Молоді пропонують реалізовувати тільки ті проекти, які спрямовані на героїзацію Бандери, Шухевича і ряду інших, — поскаржився адепт «русского мира».загрузка...

Читайте також

Коментарі