Забудовник і громада порозумілися щодо будівництва над «Героїв Дніпра» — КМДА

Забудовник і громада порозумілися щодо будівництва над «Героїв Дніпра» — КМДА

Представники столичної влади, ініціативна група мешканців та замовник будівництва досягли порозуміння щодо будівництва торгово-розважального комплексу над станцією метро «Героїв Дніпра».

Про це повідомляє сайт прес-служба КМДА.

— Підписано відповідний протокол спільної наради у голови Оболонської РДА Олександра Цибульщака, — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що за протоколом замовник будівництва ТОВ «Єлікон Лтд» до 15 вересня повинен звернутись до ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» для проведення експертизи бурових і будівельних робіт у колі станції метро «Героїв Дніпра».

Також до 15 вересня замовник повинен вивісити інформаційний стенд для мешканців району та пасажирів метро з зазначенням конкретних видів робіт з укріплення станції метро «Героїв Дніпра» та термінів їх закінчення.

До 20 вересня ТОВ «Єлікон Лтд» має надати копії всіх дозвільних документів на будівництво голові райдержадміністрації та голові ініціативної групи.

А також замовник будівництва повинен провести 29 вересня громадське обговорення.

Також до кінця доби 13 вересня на веб-сайті Оболонської РДА повинні були бути оприлюднені копії дозвільних документів на будівництво ТОВ «Єлікон Лтд» та контактні номери телефонів компанії, за якими можуть звернутися мешканці району при потребі. Однак останнього пункту станом на ранок 14 вересня не виконали.загрузка...

Читайте також

Коментарі