Мешканці Позняків просять позбавити їх від «дороги смерті»

Мешканці Позняків просять позбавити їх від «дороги смерті»

Мешканці Позняків в Києві незадоволені реконструкцією, яку дорожники провели на проспекті Григоренка у Дарницькому районі столиці, пише Сегодня.

Нещодавно тут відремонтували дорожнє полотно від розв’язки біля шляхопроводу в районі станції метро «Позняки» і до перетину з вулицею Анни Ахматової. Зробили трисмугову магістраль в односторонньому напрямку. Але батьки дітей незадоволені тим, що на ділянці довжиною до двох кілометрів зробили тільки кілька нерегульованих пішохідних переходів.

— На цій ділянці швидкісної магістралі у дворах знаходяться дві школи і два дитячі садки, куди ходять сотні дітей. Але після ремонту дорожники не поставили жодного світлофора, ні «лежачого поліцейського». І перейти вулицю спокійно і безпечно просто неможливо. Мій син повертався зі школи, і його збила машина прямо на пішохідному переході біля житлового комплексу «Абрикос». Слава Богу, дитина дивом не постраждала, її лише трохи зачепила машина, але відбулась легким переляком. До водія у нас немає претензій: він зумів вчасно зупинитися. Але в цьому місці щороку відбувається до 6-8 ДТП, коли машини збивають дітей!, – скаржиться мама хлопчика Наталя.

— Вчителі та батьки в школах і садках, які примикають до проспекту Григоренка, збирають підписи і ми маємо намір звернутися зі скаргою до мера Києва Віталія Кличка. Уже тільки в одній школі зібрали 620 підписів для установки лежачих поліцейських. Ми вимагаємо встановити в цьому районі кілька «лежачих поліцейських» або світлофор. Адже якщо нічого не робити, наших дітей і далі будуть калічити. Позбавте нас від дороги смерті!, – каже Наталя.

У КК «Київавтодор» нам підтвердили, що реконструкцію проспекту Григоренка вони провели. «Ми відремонтували дорожнє полотно. Але установкою «лежачих поліцейських» і світлофорів займається КП «Київдорсервіс». Потрібно звертатися до них, щоб вирішити цю проблему», – повідомили нам в «Київавтодорі».

Тим часом в «Київдорсервісі» запевняють, що потрібно переглянути схему організації дорожнього руху.

— Люди можуть і повинні звернутися до нас з листом, ми його обов’язково розглянемо з виїздом на місце, про яке йдться. Думаю, на цій ділянці дороги реально встановити «лежачих поліцейських», щоб діти могли безпечно переходити дорогу. Зробимо все можливе, – запевнив Віктор Черній, директор КП «Київдорсервіс».загрузка...

Читайте також