Для столичних вегетаріанців створили карту точок з фалафелем

Для столичних вегетаріанців створили карту точок з фалафелем

Столичний мешканець Дан Воронов створив інтерактивну карту, за допомогою якої любителі фалафелю можуть швидко і зручно знайти місця, де можна його скуштувати.

До кожної точки продажу додається короткий коментар автора із ціною та точним описом місця розташування, пише Хмарочос.

— Я вже другий рік веган, і якщо півтора роки тому слово фалафель для мене мало що значило, я декілька разів його пробував на Бессарабці, в рожевому лаваші, — розповів Воронов.

Згодом він «перейшов» на фалафель від Vegano Hooligano, але той почав різко дорожчати. Також хлопець їздив на метро «Лісова», щоб скуштувати фалафель у Хасана, потім їв його на Лівобережці.

— Це таке полювання за фалафелем. І воно дуже динамічне. Десь смачно, потім раз і зіпсувалося. Шукаю інше місце. Іноді повертаюся, адже може помінятися людина, яка готує, і знову стає смачно. Для себе я вирішив, що не можна просто знайти «найсмачніший фалафель у Києві» – від дуже великої кількості факторів це залежить і швидко змінюється. Зате можна його шукати. У цьому й допомагає моя карта, — прокоментував Воронов.

Карта «фалафелю» інтегрована з google maps, тож обравши вподобану точку, можна включити навігатор, і він приведе користувача просто до потрібного місця.

Користувачі сервісу можуть залишати на карті свої коментарі до будь-якої точки.

Фалафель – це невеликі котлетки з меленого нуту або кінських бобів, підсмажені на олії, покладені в піту разом з маринованими овочами, гострим соусом та тахіні соусом. Це страва без м’яса.загрузка...

Читайте також

Коментарі