Бойовики «ДНР» шукають українських шпигунів серед підлітків

Бойовики «ДНР» шукають українських шпигунів серед підлітків

Так зване «міністерство державної безпеки ДНР» затримало групу неповнолітніх жителів, «підозрюваних у скоєнні ряду диверсій на території республіки на замовлення спецслужб України.

Про це заявили підконтрольні терористам ЗМІ.

 — МГБ ДНР розкрита агентурна мережа спецслужб України та припинено діяльність диверсійної групи, що діяла на території республіки,  — йдеться в повідомленні.

За інформацієюбойовиків «в ході проведених контррозвідувальних заходів встановлено, що в травні 2015 року співробітник української спецслужби Ігор Рицько (позивний «Алмаз»), який працював під легендою військовослужбовця військової частини № пп 3629 ЗСУ, запропонував неповнолітньому мешканцю м. Ясинувата Богдану Ковальчуку спочатку «створити групу зі своїх друзів і знайомих для заробляння грошей шляхом вибивання боргів з комерсантів ринку Ясинувата », а потім і диверсій на держоб’єктах «ДНР».

За даними «МДБ», до складу групи увійшли сім неповнолітніх.

 — Спецслужби України контролювали цей процес. Диверсантів спочаткумотивували грошима (винагорода становила від 5 тис грн), потім шантажували і залякували покаранням за вже скоєні злочини, — переконані терористи.загрузка...

Читайте також

Коментарі