Два дні — Три альбоми — Сорок чотири пісні 19 і 20 листопада Бумбокс в Sentrum зіграють  оригінальним складом зразка 2006 року.

У житті кожного артиста настає день, коли він або вона чують фразу: «Ми виросли на ваших піснях.» Не важливо, граєш ти солоденький поп, гримиш ланцюгами або ховаєш обличчя під маскою. «Ми виросли на ваших піснях”. Що з цим робити, не написано в жодній рок-енциклопедії — можете нам повірити, ми перевіряли. Положення зобов’язує посміхатися і мчати до спортзалу, заборонивши менеджменту бронювати номери в готелі з оплаченим сніданком, і спостерігаючи як зростає тріцепс, примовляти: «І діти ваші виростуть.»

З величезним задоволенням ми оголошуємо про два унікальні концерти в Sentrum — 19 і 20 листопада Бумбокс зіграють програму з трьох альбомів — «Меломанiя», «Family Бізнес» і «III». Увага, 19 листопада граємо пісні з альбомів «Меломанiя» і «Family Бізнес», а 20 листопада — «Family Бізнес» і «III».

Пропустити це неможливо — гарні до нестями Хливнюк, Муха і Валік, тріскіт пластинок, оплески залу! Ми виросли на цих піснях. А ви?загрузка...

Читайте також