У метрополітені запевняють, що будівництво на Героїв Дніпра безпечне

У метрополітені запевняють, що будівництво на Героїв Дніпра безпечне

Будівництво триповерхового торгово-розважального центру над станцією «Героїв Дніпра» не несе загрози пасажирам.

Про це на прес-конференції 12 вересня заявив керівник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський, повідомляє Ліга.net.

— Я хочу розвіяти міф про те, що є якась загроза, чи що зі станцією відбувається якась деформація. Станція працює у звичному режимі…і жодної загрози для пасажирів немає, — запевнив він.

Брагінський додав, що на сьогоднішній день нові технології дозволяють будувати не то що над станцією метро, а в сейсмічних зонах. Він наголосив, що усі дозвільні документи у забудовника є.

— Звісно, є певні вимоги при виконанні таких робіт – хімічне укріплення тунелів, станцій, усіх несучих конструкцій, і це уже було виконано (на станції «Героїв Дніпра» – ред.), — заявив керівник метро.

Відповідаючи на запитання про тріщини, що з’явились на станції, Брагінський сказав, що на багатьох станціях метро є тріщини облицювальної плитки, «тому що все-таки це складна інженерна технічна споруда, яка трошки «грає».

Він також додав, що після зведення ТРЦ, забудовник відремонтує станцію. У свою чергу директор ТОВ «Мегалайн Інжиніринг» Володимир Градісов запевнив, що станція не обвалиться.

— Станція обвалитися не може. Тобто теоретичними і практичними розрахунками досвід показує, що станція зруйнуватися не може. Ще раз повторюсь, жодних робіт над самою станцією ми не виконуємо. Палі розташовані на відстані 2,5-3 метри від станції, — підсумував Градісов.загрузка...

Читайте також

Коментарі