Ще одні сепаратисти готуються здати територію Росії

Ще одні сепаратисти готуються здати територію Росії

Президент невизнаної Придністровської Молдавської республіки (ПМР) Євгеній Шевчук на підставі результатів референдуму 2006 розпорядився почати «підготовку до приєднання до Росії.

 — На підставі підсумків республіканського референдуму визначити основним напрямком внутрішньої політики Придністровської Молдавської Республіки приведення правової системи Придністров’я у відповідність з федеральним законодавством Російської Федерації, — йдеться в постанові Шевчука.

У свою чергу Бюро з реінтеграції при уряді Молдови назвало указ президента невизнаної республіки недійсним і зухвалим.

 — Він був виданий неконституційним органом на підставі незаконно  проведеного на частині території республіки Молдова референдуму, — йдеться в заяві. За словами молдавських чиновників, ініціатива «президента ПМР» підриває зусилля з врегулювання конфлікту.

Придністров’я — сепаратистський регіон Молдови. За законодавством Молдови, територія на лівобережжі Дністра з населенням близько 50 тис. людина має статус «автономного територіального утворення з особливим правовим статусом». У ролі «миротворців» в Придністров’ї діють російські війська.загрузка...

Читайте також

Коментарі