Партію Капліна розкручувала російська журналістка Столярова

Партію Капліна розкручувала російська журналістка Столярова

Одним з клієнтів політтехнолога Ігоря Шувалова і російської журналістки Марії Столярової, колишнього продюсера «Інтера», був народний депутат від «Блоку Петра Порошенка», лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін

Про це пише у своєму блозі на «Цензор.Нет» Сергій Іванов.

У жовтні 2015 року Каплін і ряд інших політиків, яких згадували в листуванні Столярової, взяли участь в організації акції під Кабінетом міністрів. За деякими даними, ця акція стала плодом співпраці АП і Льовочкіна.

Тепер отримані документальні підтвердження зв’язку Капліна і людей Льовочкіна. У розкручуванні цієї акції брали участь Каплін з командою і піар-службою «Партії простих людей», Шувалов, Назім Бедіров, директор «НІС», що робить новини і політичні ток-шоу для «Інтера», Максим Денк, заступник директора «НІС», Столярова. Також в групі був Леонід Муравйов, видворений з України російський партнер Столярової.

Каплін замовляв піар-ролики у Бедірова за посередництва Шувалова. Бедіров доручав цю роботу Столяровій і Денку. Столярова залучала Муравйова. Потім Столярова в співпраці з Денком виготовила відео.

5 березня 2015 року Столярова надіслала Шувалову пропозицію з приводу того, «як інтегрувати Капліна в ефір «Інтера».

У серпні 2015 року вона отримала від Денка документ, в якому зафіксовані побажання по піар-кампанії.

Того ж дня Столярова додає в документ свої ремарки і відправляє їх Денку, Бедірову, а також москвичеві Івану Іваннікову, що займається комп’ютерною графікою.

6 вересня 2015 року вона доручає Муравйову придумати слогани і репліки. Група спільно працює над змістом роликів.

Потім Столяровій надсилають готове відео. Виготовила його та ж людина, що і «Народному контролю» Добродомова, що ховається під ніком «Oleg sky».

Ще декілька днів версії роликів проходять затвердження. У списку тих, що затверджують — Столярова і Денк.

Телеглядачі навіть і не підозрюють, що красиві відео з правильними словами виготовлені силами працевлаштованих на телеканалі Фірташа-Льовочкіна піарників, які вважають українців «дрібними людиськами», а Україну — «мерзенною країною», — резюмує Іванов.


загрузка...

Читайте також