Режисер «Секретів сексу та кохання» обіцяє глядачам групову кінотерапію

Режисер «Секретів сексу та кохання» обіцяє глядачам групову кінотерапію

15 вересня у прокат виходить провокаційна еротична комедія «Секрети сексу та кохання».

У той час як більшість людей використовують лише 10% сексуальних можливостей, герої цієї іспанської комедії зайдуть значно далі.

«Кохання – це не тільки те, що ви відчуваєте, але і те, що ви робите, і існують тисячі способів зробити це. «Секрети сексу та кохання» покажуть вам багато, але і це далеко не весь асортимент. Ми пропонуємо вам гру, яку ви можете пройти разом зі своїм партнером або… з ким забажаєте!» — розповів журналістам режисер картини Пако Леон.

Використовуючи комедію як засіб для розмови, Пако Леон водночас піднімає безліч складних і актуальних тем щодо любовних відносин. Особливе значення приділяється необхідності вільного вираження індивідуальності кожної людини. За словами режисера, одна з головних його цілей — допомогти людям навчитися любити і приймати себе, відчути себе вільними від застарілих обмежень, нав’язаних суспільством, радіти життю і отримувати від нього задоволення.

Спекотного літа у Мадриді п’ять пар відкривають для себе доволі неочікуванні форми сексуального потягу. Табу зникають, і тепер вже ніщо не в змозі стримати героїв від любовних експериментів.загрузка...

Читайте також

Коментарі