Прокуратура Кіпру розслідуватиме діяльність нардепа Грановського

Компанія Arricano Real Estate plc, яка до конфлікту була власником ТРК SkyMall, 28 липня звернулась до Генеральної прокуратури Кіпру із заявою про ініціювання кримінального розслідування відносно українського депутата Олександра Грановського.

Про це повідомляє Українська правда.

Згідно з повідомленням, звернення стосується шахрайства та відмивання грошей в сумі 147 мільйонів доларів США, через компанії Assofit Holdings Limited, Torsem Co, пов'язані з історією спору щодо ТРЦ SkyMall.

Також Arricano звернулася до місцевого суду Кіпру щодо виконання рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду від 12.05.2016 - передачі їй на безкоштовній основі акцій спільної компанії Assofit Holdings Limited (власник корпоративних прав на ТРЦ SkyMall).

"Ми були змушені звернутися до суду Кіпру, оскільки компанія-відповідач Stockman Interhold S.A., повністю проігнорувала рішення Лондонського арбітражу – акції не були передані у визначені терміни. Фактично це неповага до Лондонського міжнародного арбітражного суду і міжнародної системи правосуддя як такої", - заявили у компанії.

У компанії додали, що після звернення компанії із заявою до Генеральної прокуратури Кіпру Лондонський міжнародний арбітражний суд виніс чергове рішення на користь Arricano, вже 8-ме в рамках судового процесу.

"Згідно з ним наші українські екс-партнери мають сплатити 900 тис доларів США судових видатків, які Arricano понесла в ході розгляду справи у Лондоні", - додали в компанії.

Нагадаємо, Генпрокуратура України розслідує справу про рейдерське захоплення комплексу SkyMall. У 2015 році він став предметом суперечки між українським бізнесменом Андрієм Адамовським і естонським інвестором Аррікано Реал Естейт, який будував Sky Mall 5 років.

Через кризу забудовник запросив до будівництва українського інвестора. Коли термін угоди сплив, Адамовський відмовився продавати свій пакет акцій. За словами акціонера Аррікано Реал Естейт Хіллара Теддера, Адамовський зажадав більшу суму й погрожував судами.

Грановський – давній партнер Адамовського. Зараз він входить у комітет із правової політики й правосуддю Верховної Ради, його називають близьким до депутата Ігоря Кононенка.

22 жовтня 2015 року англійський Високий суд правосуддя відхилив апеляцію Stockman Interhold S.A. про скасування рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду від 19 серпня 2014 року на користь Arricano Real Estate plc у суперечці про право на Sky Mall.

Рекомендуємо прочитати

«Белые ночи» обіцяють найяскравіший лайнап за всю історію івенту

Щороку «Белые ночи» відкривають та закривають літо під девізом «Ніч яскравіше дня!»....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Назван способ улучшить вкус виски

Шведские ученые предложили улучшить вкус виски, разбавив порцию алкогольного напитка небольшим количеством воды....