Няня, яку звинуватили у жорстокому поводженні з дівчинкою, прокоментувала інцидент

Няня, яка у столичному парку жорстоко поводила себе з двома підопічними дівчатами, озвучила свою версію інциденту, пише Сегодня.

Няня Інна говорить: з дітьми вона займається з 2004 року. Вона спростовує звинувачення і каже, що в конфлікті винна старша дівчинка.

- Це все нісенітниця! Я працювала в цій родині два місяці до канікул і чотири дні після першого вересня. Від мене не було нічого поганого. Це скандальні люди. Дівчинка себе погано вела. А я за неї відповідала головою. Ця дитина давно намітила собі мене дістати. Так і сказала: "Я тебе дістану!". Вона по-хамськи поводилася зі мною. Батьки на це не реагували. Навіть при них у нас з дівчинкою Ариною, яка навчається у другому класі, виникали конфлікти. Вона страшно мучила свого кота. Поводилася жахливо. Я їй кажу: "Йдемо додому!", А вона ну ні в яку! Ще й молодшу Лізу за собою тягає, та її завжди слухається. Біжить, падає, а потім плаче. Повний непослух! Я не допущу, щоб якась малолітня дівчинка на мені "їздила", ще не народився такий чоловік, який буде на мені їздити! Я не ображала її і не била, волосся на руку не намотувала. Нехай ті, хто це бачив – доведуть це. У парку Аріна влаштувала мені істерику, а дівчаток "накручували" сторонні люди, які зібралися навколо. Вони обидві плакали, і я не могла з ними впоратися... Та мене звільнили. Батько сімейства навіть не розрахувався зі мною за чотири робочих дня. Скільки заборгував – не ваша справа. Це копійки. За такі гроші ніхто не хоче тепер працювати. Ця родина з Донецька, вони знімають тут квартиру. І живуть по сусідству. Я інтелігентна людина і корінна киянка! А дівчинка вимагала від мене, щоб я їй купувала цукерки і навіть ковбасу, катала за свої гроші на каруселях. Щоб я робила їй подарунки. Але я ж чужа людина! Я не так багато заробляю, щоб ще і на чужих дітей витрачатися. Я взагалі тут не бачу ніякої проблеми, навіть обговорювати тут нічого. Дітей потрібно суворо виховувати. Мене, наприклад, батько за непослух карав ременем. А ці діти дуже неслухняні. Рано чи пізно я б від них пішла, а так розійшлися як в морі кораблі..., – розповіла Інна К.

Рекомендуємо прочитати

Смертельное ДТП: погибла девушка, 5 человек травмированы

В результате аварии вблизи села Богуславка пять человек получили травмы различной степени тяжести, погибла девушка....

Це може бути цікавим

Стало известно о состоянии Сыроид после госпитализации

По состоянию на утро воскресенья, 25 июня, самочувствие вице-спикера Верховной Рады Украины Оксаны Сыроид после прекращения голодовки является удовлетворительным....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Сколько нужно есть, чтобы долго жить

Эксперты из американского Национального института проблем старения пришли к выводу, что в диету каждого человека необходимо добавить один простой пункт — уменьш....