«ДНР» готова вивісити прапор України лише на «дипломатичному представництві»

«ДНР» готова вивісити прапор України лише на «дипломатичному представництві»

Український журналіст Роман Цимбалюк поцікавився у так званих «делегатів з республік Донбасу», чи готові вони підняти в Донецьку і Луганську державний прапор України в разі виконання Мінських угод.

Першим на питання відповісти взявся спікер донецьких терористів  Денис Пушилін, за словами котрого це вносить  «розкол, а не мир в країні, зняття блокади і початок прямих переговорів».

 — Цікавить не питання мирного врегулювання конфлікту, загибелі людей, а цікавить, хто голосніше крикне» Слава Україні! «Або вивісить прапор. Раніше ми нормально ставилися до українського прапору. Але ви зробили його ненависним для мільйонів наших громадян. Під цим прапором, з цим гімном і з цими націоналістичними фразами нас знищували, — впевнений терорист.

Російський політолог-пропагандист Денис Денисов висловив думку, що таке можливо буде тільки, якщо це буде прапор на будівлі дипломатичного відомства України.

 — Ймовірно, це станеться, коли в Києві і у Львові можна буде підняти прапори «ЛНР» і «ДНР». Другий варіант — де ви маєте на увазі, щоб цей прапор був? На дипломатичному представництві України?, — зазначив  Денис Денисов з Інституту країн СНД.загрузка...

Читайте також

Коментарі