Американка планує розтовстіти до повної неможливості рухатися

Мешканка Техасу вагою 317 кілограм робить всі кроки до того, щоб погладшати до повної неможливості самостійно пересуватися. У цьому прагненні її підтримує хлопець, з яким вони сприймають таку перспективу як сексуальну гру.

Моніка Райлі все життя страждала від надмірної ваги і вже планувала лягти під ніж хірурга, проте знайомство в інтернеті з Сідом змінило її погляди на життя. За кілька місяців американка набрала ще 25 кілограм і не планує зупинятися. "Чим товще я стаю, тим сексуальніше я себе відчуваю. Мені подобається мій м'який живіт, і мене дуже заводить, коли я наповнюю себе їжею", - зізнається жінка.

Хлопець Моніки повністю підтримує її починання, його так само заводить повнота подруги, і він чекає моменту, коли вона буде неспроможна пересуватися без його допомоги. Щоб його дівчина досягла запланованої ваги в 450 кілограм, Сід змушений витрачати багато часу на її годування і приготування їжі. В середньому за день Моніка з'їдає: 6 печива, 6 сосисок в тісті, велику миску солодких пластівців, два коктейлі для набору маси, 4 "Макчікена", 4 подвійних чизбургера, велику порцію картоплі фрі, 30 курячих Наггетс, макарони з сиром, тако і 3 літри морозива. З особливим задоволенням пара відноситься до годування через трубу - учасники процесу вважають його ніжним і сексуальним.

При цьому пара не відмовляється від можливості завести дітей. Моніка впевнена, що зможе виховувати дитину, не виходячи зі спальні і за допомогою няні. Мати дівчини не підтримує обрану нею долю, вважаючи, що дівчина вбиває себе, але Моніка просить не заважати їй розпоряджатися своїм життям і своїм тілом. До 32 років вона планує повністю залежати від Сіда, який повинен буде готувати їй їжу, годувати, підмивати і переодягати Моніку.

Рекомендуємо прочитати

Соцсеть "Вконтакте" впервые ответила на блокирование сервиса в Украине

Пресс-служба украинского представительства "Вконтакте" впервые отреагировала на блокирование социальных сетей на территории Украины....

Це може бути цікавим

​Сергей Михалок про Летова, Мстителей и Любовь

От редактора Мы уже знакомили читателей с прошлогодним концертом «Вечірнє сонце»....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Pianoboy отыграет бесплатный концерт в День Киева

27-28 мая, жители столицы будут отмечать День Киева....