За літо «Київенерго» не переклало жодного метра зношених теплотрас — КМДА

За літо «Київенерго» не переклало жодного метра зношених теплотрас — КМДА

Опалювальний сезон буде складним: уже зараз зростає кількість аварій на тепломережах, оскільки влітку «Київенерго» не переклало жодного метра зношених теплотрас.

Про це в інтерв’ю виданню«Голос України» заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

— Через відсутність грошей «Київенерго» не переклала жодного метра старих зношених теплотрас. Накопичуються проблеми й із закупівлі матеріалів для поточного та аварійного ремонту. Тому складно буде в нинішньому році проводити опалювальний сезон, — сказав він.

За словами Пантелєва, «Київенерго» станом на початок вересня також не закінчила ремонти поривів, які виникли під час гідравлічних випробувань.

— Їх (гідравлічні випробування – ред.) завершили, але ліквідацію пошкоджень, які виникли, – ні. Є пориви труб, які дотепер лагодять, — сказав він.

Чиновник додав, що фахівці «Київенерго» вибрали зі складів усі свої запаси матеріалів, щоб залатати аварійні ділянки, розбирають і використовують уже ті заготовки, які призначали для планового ремонту теплотрас.

— Місто не може купувати для «Київенерго» труби, але ми провели інвентаризацію своїх запасів, і певна кількість  матеріалів є у резерві, вони підуть на ліквідацію аварій. Якщо виникне критична ситуація, почнемо видавати, — сказав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі