В «Інтері» заявили, що «не вели переговори з радикалами»

В «Інтері» заявили, що «не вели переговори з радикалами»

Представники «Інтера» не вели переговори з особами, що блокували роботу каналу. Про це заявила прес-служба телекомпанії.

— Телеканал «Інтер» ні про що не домовлявся з особами, що блокували роботу телецентру, і не вів ніяких переговорів з радикалами, — йдеться у заяві каналу.

У заяві також подякували Нацгвардії й Нацполіції, дії яких, як повідомляється, допомогли розблокувати канал.

читайте також: З’явилося відео підпалу «Інтера»

При цьому представники «Інтера» заявили про неприпустимість політичного переслідування й тиск на канал: Ми заявляємо про неприпустимість переслідування за політичними мотивами з боку політиків з Народного фронту, міністра МВС і пов’язуємо тиск на канал зі своєю професійною діяльністю.

Більше того, пожежу 4 вересня в будівлі компанії «НІС», новинного підрозділу телеканалу, «Інтер» назвав «терористичною атакою і підпалом».

Вимагаємо об’єктивного публічного розслідування терористичної атаки і підпалу, вчинених 4 вересня, блокування головного телецентру «Інтер Медіа Груп», незаконного перешкоджання професійній діяльності журналістів 5-6 вересня і притягнення винних до відповідальності, — наголошують у заяві представники каналу.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що представники телеканалу «Інтер» погодилися на умови мітингувальників.загрузка...

Читайте також

Коментарі