Порошенко: Україна втратила близько 15 млрд доларів через закриття російського ринку

Через санкції РФ та закриття російського ринку для деяких товарів, блокування транзиту українських товарів до Казахстану та Киргизстану територією РФ Україна втратила близько 15 млрд доларів. Таку цифру сьогодні, 6 вересня, під час виступу у Верховні Раді озвучив президент України Петро Порошенко, повідомляє "Гордон".

-Агресивне закриття Росією свого ринку стало для України економічним шоком. Воно обійшлося нам, за деякими підрахунками, мінімум у 15 мільярдів доларів. Ми втратили десятки, якщо не сотні тисяч робочих місць. І ця економічна агресія – одна з головних причин стрімкого падіння рівня життя, – наголосив президент.

Ще кілька років тому майже третина українського експорту надходила на російський ринок, а у 2015 році порівняно з 2014-м експорт до Росії скоротився наполовину, зазначив він.

Рекомендуємо прочитати

62-летняя мама Аниты Луценко пробежала марафон

Тренер и ведущая шоу Зважені та щасливі Анита Луценко с мамой и дочкой по-спортивному отметили День Киева....

Це може бути цікавим

Украина передала НАТО доказательства связи РФ с террористами

Украина передала вице-президенту организации и членам национальных делегаций аналитический доклад о связи РФ с террористическими организациями на Ближнем Востоке и в Средней Азии во время заседания в Тбилиси....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть