Популярні фізичні вправи, які шкодять здоров'ю

Лікар-реабілітолог Ада Веллс і фізіотерапевт Джейкон Чан назвали фізичні вправи, які шкодять здоровью.

Більшість людей, коли починають відвідувати спортзал, хочуть знати експертну думку про кращі вправи для швидкого досягнення бажаного результату. Окрім того, початківцям важливо знати про правильну побудову тренування, щоб уникнути травм, пише Prevention. Таким чином, експерти рекомендують відмовитися від чотирьох популярних вправ і пропонують їм заміну.

1. Зведення та розведення ніг за допомогою тренажера

Ада Веллс пояснює, що зведення та розведення ніг на стаціонарному тренажері опрацьовує м'язи в нефункціональному положенні, що може негативно позначитися на тазі і хребті.

Натомість експерт пропонує вправи з кільцем для пілатесу. Для опрацювання зовнішніх м'язів стегон, слід помістити ноги всередину кільця, вирівняти спину і, переносячи вагу з лівої ноги на праву, злегка присідати. Щоб підтягнути внутрішню частину стегон, Веллс пропонує затиснути кільце між щиколоток і вирівняти спину. Після цього потрібно також переносити вагу з лівої ноги на праву.

2. Розгинання ніг в колінах сидячи

За словами Веллс, під час виконання цієї вправи чотириголовий м'яз стегна опрацьовується в нерухомому положенні, що може призвести до пошкодження колін, оскільки навантаження повністю лягає на колінні суглоби.

Для безпечного та ефективного опрацювання чотириголового м'яза стегна експерт пропонує достатньо просту вправу. Спершу, потрібно знайти невелику підставку, заввишки не більше трьох сантиметрів. Після, слід одну ногу поставити на підставку, а другою - зробити крок назад. У такому положенні фахівець пропонує повільно переносити вагу з лівої ноги на праву.

3. Кругові рухи головою

Багато людей, зіткнувшись з болем у шиї, намагаються полегшити його за допомогою кругових рухів головою. Ада Веллс рекомендує відмовитися від даної вправи через велике навантаження на шийний відділ хребта, який є найбільше піддається травмам.

Щоб розслабити м'язи шиї, спеціаліст пропонує лягти на живіт, звести ноги і покласти чоло на руки. Після чого слідують повільні підйоми голови назад, не відриваючи груди від підлоги.

4. Присідання на одній нозі

Як розповідає Джейкон Чан, такі присідання небезпечні для колін, оскільки при виконанні вправи вся вага тіла навантажується на одне коліно.

Дану небезпечну вправу фізіотерапевт пропонує замінити іншими присіданнями. Для цього потрібно стати рівно і зробити широкий крок назад. У такому положенні головне щоб передня нога була трохи зігнута, а задня - спиралася на носок. Перенісши тіло трохи вперед, потрібно присідати вниз, але при цьому важливо стежити, щоб задня нога утворювала прямий кут, а коліно передньої - було на одному рівні з щиколоткою.

Рекомендуємо прочитати

У Києві банда небезпечних рекетирів тероризує підприємців

У Києві помітили групу рекетирів, що вимагає гроші у власників СТО, при цьому прикриваючись "зборами грошей" в АТО....

Це може бути цікавим

В Киеве произошла стрельба, ранены трое человек

Во вторник, 25 апреля, вечером на пересечении улиц Вышгородской и Белицкой между двумя компаниями произошел конфликт, который закончился стрельбой....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ученые объяснили неспособность полных людей нарастить мышцы

Исследователи из Университета Огасты, штат Джорджия, США, назвали причину, по которой у страдающих от ожирения людей доля мышечной ткани, в отличие от жировой, не увеличивается, пишет издание EurekAlert!....