Ключові законопроекти нового сезону по версії Мінекономіки

Сподіваємось, що дерегуляція головною економічною темою нової сесії Верховної Ради. Ми працюватимемо над низкою законопроектів, які значно спрощують життя підприємцям. В разі їх ухвалення в небуття відійдуть такі пережитки минулого як обов’язкове використання печаток, обов’язковий переклад документів української мовою для банків та багато іншого, - повідомляє  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України на своїй сторінці у Фейсбуці.

Детальніше про зміни, які ініціює Мінекономіки:

→ Законопроект 4496 спрямований на спрощення експорту послуг та підтримку фрілансерів України. Це буде втілено шляхом надання можливості укладати контракти не лише в письмовій, а й в електронній формі. На додачу, він дозволяє підписувтаи рахунок (інвойс) електронним підписом. Законопроект також закріпить заборону банкам вимагати переклад документів на українську мову, у разі якщо вони оформлені англійською. До речі, в цього законопроекту є власна Facebook-сторінка: Підтримай український фріланс: законопроект #4496

→ Законопроект 4958 сприяє лібералізації експорту та імпорту. Він скасовує 6 ліцензій та відміняє подання надмірного звіту, який у 2016 році було запроваджено для суб’єктів роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

→ Законопроект 4131/ 4131-1 спрямований на зняття бюрократичних бар'єрів у господарській діяльності та скорочення кількості дозвільних документів, застосування яких не зовсім виправдане. Натомість буде вдосконалено мехінзм дії декларативного принципу та розширено сферу його застосування.

→ Законопроект 4194 скасовує вимоги про обов’язкове використання печаток, виключає можливість визнання документу недійсним через відсутність печатки.

→ Законопроект 2086a відтерміновує набрання чинності “процедурних” статей Закону України “Про ліцензування господарської діяльності”, аби останній було легше впровадити.

→ Законопроект 3136 має на меті зменшити адміністративне навантаження та удосконалити законодавство, що стосується заснування і ведення підприємницької діяльності, а також усунути необґрунтовані регуляторні бар’єри.

→ Законопроект 4562 удосконалює процес надання адміністративних послуг суб’єктам господарювання.

→ Законопроект 3724 направлений на усунення неузгодженості окремих норм деяких законодавчих актів про технічні регламенти, що дасть змогу реалізувати їх належне застосування, а також гармонізувати національні правові та організаційні засади діяльності у сфері технічного регулювання з відповідними нормами європейського законодавства.

→ Законопроект 4572 передбачає врегулювання статистичних спостережень у сфері ціноутворення. Наслідком цього буде дерегуляція ціноутворення та зменшення кількості точок дотику бізнесу та органів державного контролю.

→ Законопроект 4584 гармонізує державну статистику із статистичною системою ЄС, створює умови для незалежної роботи органів державної статистики.

→ Законопроект 4610 спрямовано на скасування необхідності дозволів на імпорт товару, щодо яких застосовуються заходи нагляду.

Рекомендуємо прочитати

Зарядка мобильника в скоростном трамвае закончилась плачевно

В скоростном трамвае, который курсирует от Борщаговки до Старовокзальной площади, у пассажира сгорел мобильный телефон....

Це може бути цікавим

У Києві стартує освітній проект зі сталого розвитку та екосвідомих проектів

Стартує перший в Україні освітній проект зі сталого розвитку та екосвідомих проектів "Екошкола....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Одіозний російський депутат оконфузився під час ток-шоу

"А ви знаєте, що 80% педофілів гомосексуальні? Я вам це кажу як практик», - сказав Мілонов....